Špeciálne kurzy

Ak ste nezamestnaný a chcete využiť svoj čas, štúdium jazyka je tá správna možnosť. Vypíšeme vám žiadosť, ktorú dostanete na Úrade práce a pripravíme vám program podľa vašich potrieb.

Ak vyžadujete maximálnu flexibilitu, ale nevyhovuje vám individuálne štúdium, miniskupinový kurz je tým správnym riešením.

Pre pracovne vyťažených klientov sme pripravili intenzívne víkendové kurzy. V priebehu 12 hodín za dva dni si osvojíte základy, alebo ak už základy máte, posuniete sa opäť dopredu. Je možné absolvovať individuálny alebo miniskupinový víkendový kurz.

Naučíme vás základy komunikácie v nemeckom jazyku a budeme rozvíjať oblasti, ktoré najviac potrebujete. Robíme všetko pre to, aby ste mohli začať pracovať v zahraničí v čo najkratšom čase. Ostatné záleží na vás.

Ak žiak nechce navštevovať jazykovú školu pravidelne, ale má s angličtinou výrazné problémy, je možné objednať si u nás doučovanie presne podľa potrieb takéhoto žiaka. Je možné si objednať aj jednorazové doučovanie v prípade, že žiak má aktuálny problém s niektorou oblasťou jazyka.

Naši lektori a odborní garanti sú buď súčasnými alebo bývalými učiteľmi bilingválnej sekcie Gymnázia v Čadci. Presne vieme, čo vaše deti naučiť aby prechodom na náročné bilingválne štúdium netrpeli.

Okrem angličtiny, na ktorú sa špecializujeme, vyučujeme aj francúzštinu, ruštinu, španielčinu a taliančinu.