verejnost-jazykove-kurzy 01

 

 

Pracovné dni od 08.00 do 17.00

 

0948 846 664

 

0904 510 964

         

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

logo ilac

Zahlasujte za nás v súťaži o Naj Jazykovú školu Slovenska na www.jazykovevzdelavanie.sk a získajte kurz podľa Vášho výberu zdarma.

sutaz naj jazykova skola

Študijné programy ILAC Kanada

studijne programyKurzy všeobecnej angličtiny
Pokrývajú 17 vedomostných úrovní od začiatočníka až po akademickú úroveň znalosti jazyka. Poslucháč môže absolvovať 30, resp. 38 hodín vyučovania týždenne. Náplňou vyučovania sú všetky jazykové zručnosti t.j. konverzácia, počúvanie s porozumením, čítanie, gramatika, akademické písanie, ústny prejav atd.

Kurzy obchodnej angličtiny
Kurz je kombináciou všeobecnej angličtiny a obchodnej angličtiny potrebnej napr. pri obchodných rokovaniach, prezentáciách alebo pri obchodnej korešpondencii. K zápisu na kurz je treba mať stredne pokročilú úroveň. Minimálna dĺžka kurzu je 2 týždne, kurz môže byť zároveň prípravou na Diploma in Advanced Business English.

Príprava na jazykové certifikáty

TOEFL, FCE, CAE, CPE, IELTS

Určené pre študentov, ktorí majú ambíciu študovať kdekoľvek v zahraničí, keďže tieto certifikáty sú akceptovateľné univerzitami po celom svete. Týždenný počet hodín je 30 až 38, pri nástupe sa požaduje minimálne stredne pokročilá znalosť jazyka.

Rok na strednej škole
Študent strednej školy, ktorý tento program absolvuje, obdrží diplom z Ontario High School a môže sa ako absolvent strednej školy uchádzať o štúdium na univerzite v Kanade. Program trvá jeden akademický rok a končí sa po 40 týždňoch. Kritériom prihlásenia na tento program je vyššia stredná úroveň znalosti jazyka (B2) a ukončený 3. ročník strednej školy. V prípade, že študent takúto úroveň nedosahuje, môže absolvovať intenzívny kurz jazyka.

Gap Year
Program pozostáva z kombinácie štúdia angličtiny v ILAC a štúdia na partnerských univerzitách – George Brown College a Seneca College. Počas prvého semestra študent absolvuje 16 týždňov po 38 hodín angličtiny, počas druhého semestra študent absolvuje 16 týždňov na vybranej univerzite v predmetoch akými sú prírodné vedy, umenie a základy ekonómie.

Príprava na štúdium na univerzite
Študenti, ktorí absolvujú tento program sú úspešní v jazykových skúškach TOEFL/IELTS a tým sa kvalifikujú k prijatiu na partnerskú univerzitu ILAC kdekoľvek v Kanade (ILAC je partnerom cca 100 vysokých škôl.) Okrem toho, špecialisti ILAC poskytujú poradenstvo študentom pri výbere najvhodnejšieho programu, pri prihlasovaní na univerzitu atd.

Štúdium a práca
Program ILAC SERVICE EXCELLENCE poskytuje príležitosť pre mladých ľudí, absolventov stredných a vysokých škôl s konkrétnou špecializáciou, ktorí môžu v ILAC absolvovať vzdelávací program v anglickom jazyku vo svojej oblasti a rovnako aj platenú prax u niektorého z partnerov ILAC. Program trvá celkom 48 týždňov, pričom 24 týždňov trvá školenie – základy práce v Kanade, služby zákazníkom, predaj, ľudské zdroje, hotelové služby atd. Ďalších 24 týždňov účastník pracuje cca 480 hodín, práca je buď platená alebo je na dobrovoľnej báze.