verejnost-jazykove-kurzy 01

 

erik

Erik

"Vynikajúci individuálny prístup. Konečne jazyková škola, ktorá Vás skutočne pripraví do života".

lenka

Lenka

"Za päť mesiacov v Globe som sa zlepšila o dva stupne známky v škole...čo je vlastne ťažko uveriteľné:)"

tomas

Tomáš

"Nemám čo tejto škole vytknúť, v širokom okolí človek nenájde lepšie miesto na štúdium jazykov. Skupiny sú akurát veľké, lektori ovládajú angličtinu na vysokej úrovni a hlavne vedia veci vysvetliť a učenie tým značne uľahčiť."

martin5

Martin

"Vždy sa mi páčil najmä osobný prístup ku každému žiakovi, práve tým je táto škola veľký krok pred ostatnými."

martin2

Martin

"Ak sa v začiatkoch na hodinách v Globe budete cítiť stratení, ako som sa kedysi cítil aj ja, nevadí... lebo keď vyjdete vonku, budete patriť k najlepším..."

dominika

Dominika

"Nech sa Vám darí aj naďalej, akákoľvek konkurencia sa má od Vás stále čo učiť :) Jazykovú školu GLOBE som navštevovala 4 roky a môžem odporučiť každému. Páčil sa mi najmä prístup vyučujúcich ku študentom. A najviac som ocenila príjemnú atmosféru, vďaka ktorej som za zbavila stresu z komunikácie angličtine."

jakub

Jakub

"Oceňujem štýl výučby, jej otvorenosť, teda človek sa naučí veľmi veľa aj mimo učebníc, nielen čo je predpísané, perfektne navolené skupiny, skvelá diskusná atmosféra – nie je to ako v škole. Globe je skrátka flexibilná v každom smere".

pavlina

Pavlína

"Názor na túto jazykovku a prístup učiteľa mám len pozitívny. Štýl a metódy učenia mi vyhovovali, pretože boli pestré a zaujímavé. Globe mi dala za 4 roky oveľa viac, ako som sa naučila za 9 rokov v škole a FCE certifikát som zvládla úplne poľahky."

jakub3

Jakub

"Skúsenosti so školou Globe mám len pozitívne. Profesionálny prístup a ústretovosť. Naučil som sa prekonať blok v komunikácii vďaka ľudskému prístupu učiteľov a to bolo pre mňa najdôležitejšie."

sabina4

Sabina

"Globe je síce jazykovka, ale naučia som sa tam omnoho viac, ako len jazyk. Keď som tu začala chodiť, po rokoch angličtiny v škole som si myslela, že som majster sveta, a mám ju v malíčku.

Čítať ďalej...

peter5

Peter

"Nemám čo dodať, iba že to bolo super. Naučil som sa všetko od úplných základov. Teraz mi trocha chyba chodenie tam :)."

zuzana6

Zuzana

"Je mi veľmi ľúto, že som do Globe nechodila už oveľa skôr..."