verejnost-jazykove-kurzy 01

 

 

Pracovné dni od 08.00 do 17.00

 

0948 846 664

 

0904 510 964

 

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

Kontaktný formulár

 

Zahlasujte za nás v súťaži o Naj Jazykovú školu Slovenska na www.jazykovevzdelavanie.sk a získajte kurz podľa Vášho výberu zdarma.

sutaz naj jazykova skola

Profil spoločnosti

Jazyková škola Globe poskytuje komplexné jazykové služby obchodným partnerom zo Slovenska aj zo zahraničia už viac ako desať rokov. Od svojho založenia v roku 2003 si naša spoločnosť získala množstvo zákazníkov serióznym prístupom a kvalitou poskytovaných služieb.


Čo je našim cieľom?
Prioritou u nás vždy bola a bude byť najlepší v kvalite vzdelávacích služieb a vo vzťahu k našim zákazníkom. Jedným z cieľov, ktoré sledujeme, je v škole profilovať vzdelaných, rozhľadených a schopných mladých ľudí, ktorí v ďalšom štúdiu a v práci obstoja. Preto v procese vyučovania kladieme dôraz na to, aby sme študentom dali čo najviac. Táto stratégia prináša svoje ovocie v podobe našich absolventov, ktorí sú našou najlepšou reklamou a držia našu jazykovú školu na popredných priečkach obľúbenosti v rámci regiónu Kysúc.


V čom je Globe iná?
Sme školou rodinného typu, ktorej filozofiou a devízou je svedomitosť a individuálny prístup ku každému jednému poslucháčovi. Neženieme sa za krátkodobým ziskom a kvantitou na úkor kvality. Ide nám o dlhodobý efekt, žiakov si vyberáme, učíme cca 8 členné skupiny a v každej jednej chvíli si dávame na kvalite našej práce naozaj záležať. Dôkazom ste Vy a Vaše pozitívne referencie na nás.


Aké metódy používame?
V Globe sa venujeme jazyku komplexne a učíme priamou metódou, čo v praxi znamená, že žiak nové poznatky okamžite používa v komunikácii. Riadime sa zdravým rozumom a nezanedbávame žiadnu zo základných jazykových zručností. Nespoliehame na žiadne revolučné metódy, ale veľmi veľa priestoru vo vyučovacom procese venujeme komunikácii, rozvíjaniu slovnej zásoby a prehlbovaniu znalostí gramatiky. Vyvarujeme sa však väzbám na slovenčinu, ktoré učenie cudzieho jazyka výrazne komplikujú, a preto vyučovanie u nás prebieha iba v cieľovom jazyku.