verejnost-jazykove-kurzy 01

 

 

Pracovné dni od 08.00 do 17.00

 

0948 846 664

 

0904 510 964

 

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

Kontaktný formulár

 

Zahlasujte za nás v súťaži o Naj Jazykovú školu Slovenska na www.jazykovevzdelavanie.sk a získajte kurz podľa Vášho výberu zdarma.

sutaz naj jazykova skola

Preklady bez úradného overenia

Preklad bez úradného overenia nie je označený úradnou, okrúhlou pečiatkou súdneho prekladateľa. Ide o preklady štandardných dokumentov, pracovných zmlúv, nájomných zmlúv, abstraktov k diplomovým a bakalárskym prácam, ekonomických analýz, technologických procesov, webových stránok atd.


V Globe sme schopní Vám vyhotoviť preklad z akejkoľvek oblasti vrátane strojárstva, bankovníctva, medicíny atd. Všetky náročnejšie preklady prechádzajú jazykovou korektúrou odborných konzultantov z Veľkej Británie, resp. Nemecka. Samozrejmosťou je grafická úprava výsledného dokumentu, ktorá je identická s predlohou.


Ceny prekladov bez úradného overenia v Globe Čadca
Ceny prekladov bez úradného overenia sa stanovujú jednoznačne podľa počtu slov vo výslednom dokumente. Text na preklad nám pošlite na mail, spätne Vám pošleme cenovú kalkuláciu. Pri prekladoch bez úradného overenia nie je možné uplatniť množstevnú zľavu, tak ako je tomu pri úradne overených prekladoch.

 

Termíny dodania
Termín dodania závisí od dĺžky prekladaného dokumentu. Dokumenty do 10 normostrán Vám dodáme do 24 hodín. Objemnejšie dokumenty dodávame vo vopred dohodnutej lehote.