verejnost-jazykove-kurzy 01

 

 

Pracovné dni od 08.00 do 17.00

 

0948 846 664

 

0904 510 964

 

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

Kontaktný formulár

 

Zahlasujte za nás v súťaži o Naj Jazykovú školu Slovenska na www.jazykovevzdelavanie.sk a získajte kurz podľa Vášho výberu zdarma.

sutaz naj jazykova skola

Lektori

Ľubica Kvašňovská
Ľubica pracuje v Globe od roku 2006. Predtým strávila päť rokov vo Veľkej Británii, kde absolvovala jazykové vzdelanie a získala medzinárodné certifikáty na úrovni expert C1 – C2. Niekoľkoročný pobyt v zahraničí jej znalosti zdokonalil a výsledkom je takmer bezchybná angličtina, ktorá pôsobí na študentov autenticky a motivujúco. Jej najväčšou prednosťou sú precíznosť, trpezlivosť a pozitívny vzťah k práci učiteľa, ktorú aj po rokoch považuje za svoju záľubu. Vo voľnom čase sa venuje rodine, prechádzkam v prírode a vytváraniu rôznych výrobkov z látok a iných materiálov.


Mgr. Peter Bazelides

Peter je príkladom šikovného a zodpovedného mladého človeka, ktorý robí svoju prácu s nadšením. Komunikačné schopnosti v angličtine si budoval počas svojho ročného pobytu v USA. Ostatné oblasti angličtiny, ako aj didaktické a metodické základy získal štúdiom na VŠ v Trnave. Do Globe Petra priviedol entuziazmus a túžba naučiť sa remeslo medzi skúsenými učiteľmi. Tvrdá príprava v praxi priniesla svoje výsledky a dnes je jedným z najdôležitejších členov tímu, na ktorého sme my starší pyšní. Okrem samotného vyučovania sa stará aj o vzťahy s verejnosťou, virtuálnu komunikáciu a denný chod školy.

 

 

Ing. Janka Plaštiaková

Janka absolvovala štúdium Medzinárodných vzťahov a diplomacie na Ekonomickej univerzite v Bratislave a zároveň doplňujúce pedagogické štúdium. Počas štúdia absolvovala všeobecné štátne skúšky z anglického a nemeckého jazyka, odbornú skúšku z obchodnej angličtiny a nemčiny a rovnako aj medzinárodný certifikát Wirtschaftsdeutsch. Po absolvovaní stáží na Ministerstve zahraničných vecí, na veľvyslanectve SR vo Švajčiarsku a v OSN v Ženeve sa Janka vrátila na Slovensko a začala učiť na Obchodnej akadémii v Čadci. Dnes vyučuje v jej bilingválnej sekcii anglický jazyk, odborné predmety v anglickom jazyku a nemecký jazyk. V Globe pracuje od roku 2012. Jankinou prednosťou je určite vzťah k študentom, jej erudovanosť v jazykovej oblasti a stály úsmev na tvári. Vo voľnom čase lyžuje, bicykluje a chodí na turistiku.

 

Mgr. Andrea Hanuliaková
Andrea je majiteľkou jazykovej školy Globe. Vyštudovala anglický a francúzsky jazyk na UMB v Banskej Bystrici. Už počas štúdia pracovala v Gymnáziu v Čadci, vrátane jeho anglicko-slovenskej bilingválnej sekcie. V roku 2008 sa jej podarilo získať veľmi vysoko cenenú kvalifikáciu úradného prekladateľa z/do anglického jazyka. Anglický jazyk ovláda do hĺbky, čo jej umožňuje každú problematiku študentom erudovane a pragmaticky vysvetliť v širších súvislostiach. Počas pätnástich rokov praxe získala bohaté skúsenosti a prehľad vo svojej profesii. K študentom pristupuje priateľsky, s humorom a pohodou, čo považuje za veľmi dôležité. Ak má voľný čas, všetok ho trávi na tenisovom kurte alebo v prírode.

 

Externí spolupracovníci a konzultanti: doc.PhDr. Katarína Chovancová, PhD., Alastair William Baran, Mgr. Renáta Marcová, Mgr. Zuzana Gavlasová.