verejnost-jazykove-kurzy 01

 

 

Pracovné dni od 08.00 do 17.00

 

0948 846 664

 

0904 510 964

 

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

Kontaktný formulár

 

Zahlasujte za nás v súťaži o Naj Jazykovú školu Slovenska na www.jazykovevzdelavanie.sk a získajte kurz podľa Vášho výberu zdarma.

sutaz naj jazykova skola

Kurzy nemčiny pre maturantov

Všeobecná charakteristika

 

študenti 3 a 4 ročníka gymnázia, obchodnej akadémie, hotelových služieb...
počet detí v skupine: 6 - 10
intenzita: 2x 2 hodiny v týždni (spolu 150 hodín/šk. rok)
1x3 hodiny v týždni (spolu 120 hodín/šk. rok)
cena: 1.8 Eur/hod.
čas výučby: 14.45 – 16.15, 16.15 – 17.45, 14.45 - 17.00
obsah kurzu: všetky jazykové zručnosti – gramatika, slovná zásoba, počúvanie s porozumením, práca s textami, písanie, komunikácia v angličtine, aktuálne maturitné témy

 

Kto sú naši študenti?
Maturitu z nemčiny si študenti až tak často nevyberajú, keďže majú nemčinu zväčša ako druhý jazyk. Študenti, ktorých pripravujeme majú ambíciu nielen maturitu urobiť na 30%, ale dosiahnuť lepšiu úspešnosť a nemčine sa ďalej venovať na vysokej škole.

 

Čo program pre maturanta obsahuje?
Študijný program pre maturanta pokrýva všetky jazykové kompetencie. Zväčša je potrebné doplniť a zopakovať znalosti gramatiky a lexiky, ktoré sú len veľmi povrchné, aby bol študent schopný sa a prehľadom orientovať v každej problematike a v každom aj náročnejšom cvičení. Gramatika spolu s lexikou sa učí pomocou materiálov a učebníc používaných k príprave na medzinárodný certifikát. Každý blok obsahuje prácu s textom, počúvanie, dopĺňanie informácií a podobne.

 

Aká je frekvencia hodín?
Maturanti majú hodiny vo frekvencii 1x 135 min. týždenne, ale nie je to pravidlom. Riadime sa požiadavkami študentov a často máme aj skupiny, ktoré našu školu navštevujú 2x v týždni. Vzhľadom na to, že študentov, ktorí sa podujali na maturitnú skúšku z nemčiny je veľmi málo, umožňujeme aj individuálne štúdium a štúdium v malých skupinách.