firmy-jazykova-skola04

 

 

Pracovné dni od 08.00 do 17.00

 

0948 846 664

 

0904 510 964

 

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

Kontaktný formulár

 

Zahlasujte za nás v súťaži o Naj Jazykovú školu Slovenska na www.jazykovevzdelavanie.sk a získajte kurz podľa Vášho výberu zdarma.

sutaz naj jazykova skola

Jazykové kurzy pre firmy

Jazykové kurzy pre firmy prebiehajú na objednávku. Ak potrebujete pre seba alebo svojich zamestnancov kvalitný jazykový program, obráťte sa na nás.

Poskytujeme nielen kurzy všeobecnej angličtiny, ale aj kurzy obchodnej, právnickej a technickej angličtiny. Od roku 2003 sme pracovali pre množstvo firiem nielen v našom meste. Medzi našich zákazníkov patril Mobis, Ti-Hanil, Jednota, Úrad práce a množstvo ďalších organizácií a štátnych úradov.

 

Čo je u nás iné?
Dokážeme Vám poskytnúť kvalitnú výučbu práve pre konkrétnu oblasť, v ktorej pracujete(marketing, strojárstvo, bankovníctvo, logistika, právo atd.) Vyberieme Vám materiály a lektora, ktorý má v daných oblastiach prehľad. Sme Vám k dispozícii denne od 07.30 do 20.00 a pricestujeme priamo do Vašej firmy.

 

Ako si vzdelávanie objednať?
Pošlite nám požiadavku na vypracovanie ponuky na mail uvedený v kontaktoch.

 

Aké iné služby firmám poskytujeme?
Okrem vyučovania poskytujeme firmám jazykový audit, pracovné pohovory v anglickom jazyku, testovanie zamestnancov a prekladateľské služby.