firmy-jazykova-skola04

 

 

Pracovné dni od 08.00 do 17.00

 

0948 846 664

 

0904 510 964

 

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

Kontaktný formulár

 

Zahlasujte za nás v súťaži o Naj Jazykovú školu Slovenska na www.jazykovevzdelavanie.sk a získajte kurz podľa Vášho výberu zdarma.

sutaz naj jazykova skola

Celoročné kurzy angličtiny pre dospelých

Všeobecná charakteristika

 

študenti VŠ, zamestnanci firiem, uchádzači o zamestnanie, manažéri...
počet poslucháčov v skupine: 6 - 8
intenzita: 2x 3 hodiny v týždni (spolu 240 hodín/šk. rok)
1x 3 hodiny v týždni (spolu 120 hodín/šk. rok)
cena: 1.8 Eur/hod.
čas výučby: 16.15 – 17.45, 17.00 – 19.15
obsah kurzu: všetky jazykové zručnosti – gramatika, slovná zásoba, počúvanie s porozumením, práca s textami, komunikácia v angličtine
používané materiály:
Headway, Face to Face, Total English, FCE Complete, Gold FCE, FCE Expert, FCE Plus

 

Prečo navštevovať práve Globe?
Mnohí z Vás už s angličtinou začínali veľakrát, učili sa rôznymi metódami a s rôznymi učiteľmi. A mnohí z Vás aj nadobudli dojem, že sa nenarodili s tým správnym nadaním na jazyk, ktorý sa tak stal nedosiahnuteľnou métou.
V Globe nepoužívame marketingové triky, aby sme si Vás získali. Ukážeme Vám iba to, že angličtina je veľmi jednoduchý jazyk, ktorý sa riadi pevnými princípmi. Na komunikáciu Vám stačí zvládnuť niekoľko základných pravidiel a zažiť si slovnú zásobu.

 

Ako prebieha prvá hodina s človekom, ktorý sa nikdy s angličtinou nestretol?
Ak ste sa angličtinu nikdy neučili, je to veľká výhoda, pretože nie ste zaťažení stereotypmi a zlými návykmi. Na prvej hodine sa naučíte vytvárať základné vety o sebe, svojej rodine, naučíte sa prvých cca 20 slov vyslovovať a používať. Od úplne prvej hodiny budete po anglicky rozprávať a budete vetám rozumieť bez toho, aby ste sa veľmi zaťažovali teóriou.

 

Kde začneme?
Pokúsime sa začať tam, kde ste so svojím učením skončili. Zistíme, čo všetko viete, čo Vám robí problém a podľa toho Vás zaradíme do skupiny. V Globe sa Vám nikdy nestane, že budete v skupine s niekým, kto je na úplne inej úrovni ako Vy. Ak skupinu práve na Vašej úrovni nemáme, absolvujete niekoľko individuálnych konzultácií a začnete v skupine, ktorú budete pozvoľna dobiehať.

 

Aké úrovne máme v ponuke?
V Globe sa venujeme všetkým vedomostným úrovniam, nielen začiatočníkom a mierne pokročilým. Máme odborného garanta pre prípravu na štátne skúšky, všeobecné, odborné skúšky, obchodnú, právnickú angličtinu a podobne. Väčšinou však zákazníci požadujú kurzy všeobecnej angličtiny, aby boli schopní efektívne komunikovať v práci, pri cestovaní, na pracovnom pohovore atd.

 

Ako prebiehajú hodiny?
V kurzoch pre dospelých sa venujeme predovšetkým komunikácii. Venovať sa komunikácii ale neznamená rozprávať nekontrolovane s chybami a používať stále rovnakú slovnú zásobu bez známky pokroku. Aby sme pokrok dosiahli, nesmieme zabúdať na gramatiku a rozvíjanie slovnej zásoby prostredníctvom autentických materiálov, textov a posluchov. Na základe týchto podnetov používame nové štruktúry v komunikačných úlohách, tvorivých dialógoch a diskusiách.

 

Ako dlho trvá kurz?
Minimálna dĺžka kurzu je 6 mesiacov, efektívnejšie sú však celoročné kurzy s možnosťou platby na splátky. Pri frekvencii 2x 135 min týždenne sa z úrovne začiatočníka po úroveň štátnej skúšky dostanete za cca 3 roky.