deti-mladez-jazykove-kurzy 01

 

 

Pracovné dni od 08.00 do 17.00

 

0948 846 664

 

0904 510 964

 

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

Kontaktný formulár

 

Zahlasujte za nás v súťaži o Naj Jazykovú školu Slovenska na www.jazykovevzdelavanie.sk a získajte kurz podľa Vášho výberu zdarma.

sutaz naj jazykova skola

Kurzy angličtiny pre deti

Všeobecná charakteristika

 

deti od 4 rokov
počet detí v skupine: 5 - 8
intenzita: 3x 1 hodiny, 2x 1 hodina, resp. 2x 2 hodiny v týždni
cena: 1.8 Eur/hod.
čas výučby: 14.15 – 15.45
obsah kurzu: základy komunikácie, základná slovná zásoba a vedenie dieťaťa k jednoduchým reakciám v cieľovom jazyku

 

 

Čo bude Vaše dieťa na hodinách robiť?
Kurzy angličtiny pre deti v Globe v Čadci začínajú kurzami pre deti od 4 rokov. Kurzy sú vedené hravou formou, čo však neznamená, že učenie je na druhom mieste. V Globe nám vždy záležalo na výsledkoch a aj u takto malých detí dbáme na to, aby bola výučba predovšetkým efektívna. Deti sú zahrnuté činnosťou aj hrou, aj podvedomým učením sa a predovšetkým komunikačnými aktivitami. Nie sme ani škôlka, ani detský klub, ktorý Vaše deti zabaví a nechá ich bez výsledkov.

 

Čo sa dieťa za školský rok dokáže naučiť?
Hodiny prebiehajú iba v angličtine, pretože sa usilujeme viesť deti ku komunikácii a využívame ich schopnosť rýchlo absorbovať nové veci. Dieťa by sa malo naučiť spontánne reagovať na základné podnety v cudzom jazyku. Nie je však reálne, že po absolvovaní jedného roku bude na dovolenke v zahraničí za Vás komunikovať, keďže ešte nie je dosť zrelé na to, aby dokázalo s jazykom narábať samostatne.

 

Aká intenzita je optimálna?
Najideálnejšia je samozrejme situácia, keď dieťa prichádza do styku s angličtinou každý deň, čo je však v našich podmienkach nemožné. Vyučovanie prebieha vo frekvencii 3x 60 min, 2 x 60 min týždenne, resp. 1 x 90 min. týždenne. Forma 1 x 90 min. je úplne základná s najnižším efektom, efekt sa zvyšuje zvýšením frekvencie hodín, forma 2x90 min je únosným kompromisom pre rodičov aj pre nás z hľadiska efektivity vyučovania.